Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Tronditet Shkodra, atentat me armë zjarri në fshatin Bardhaj, humb jetën një person

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Bardhaj të Shkodrës.

Raportohet se një person ka humbur jetën, ndërkohë që policia është nisur drejt vendngjarjes.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës, teksa grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img