Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TRONDITET sërish Tirana, të shtëna me armë zjarri te ish-Parku i Autobuzave, plagosen 2 persona

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pasditen e sotme në zonën e ish-Parkut të Autobuzëve në Tiranë.

Bëhet me dije se janë plagosur 2 persona në rrethana ende të paqarta, të cilët janë nisur menjëherë drejt spitalit, ndërkohë që shërbimet e policisë ndodhen në vendngjarje dhe kanë ngritur pika kontrolli për kapjen e autorit.

Kujtojmë se mbrëmjen e djeshme u plagos me armë zjarri në zonën e Komunës së Parisit 22 vjeçari Redi Balla nga persona ende të paidentifikuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img