Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Tronditet sërish Shkodra, të shtëna me armë zjarri në lagjen “Mark Lula”, plagoset 1 person

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f72f0c2f970387914012bbe4d3cdf17e

Të shtëna me armë janë dëgjuar në Shkodër mbrmjen e sotme.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Mark Lula”, ku sipas raportimeve paraprake, një person ka mbetur i plagosur.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjrje dhe po heton për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Kujtojmë se mbrëmjen e djeshme në fshatin Bardhaj të Shkodrës Besim Perkola plagosi dy vëllezërit Hoten dhe Marjan Doçaj.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img