Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
53 %
2.6kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Tronditet sërish Shkodra, gjendet një person i vdekur, policia shkon me urgjencë në vendngjarje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen “Rus” të Shkodrës.

Deri tani mësohet se një person është gjetur i vetëvarur mesditën e sotme.

Akoma nuk dihen arsyet e kësaj ngjarje dhe nuk është zbuluar as identiteti i personit që ka humbur jetën.

Policia po shkon drejt vendngjarjes për të zbardhur këtë vdekje tragjike.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img