Hapësire reklamuese

Aktualitet

Tronditet Përmeti, 24-vjeçari mbyt nënën (EMRAT)

Shkruar nga Newsbomb
Tronditet Përmeti, 24-vjeçari mbyt nënën (EMRAT)

Një ngjarje tronditëse është shënuar mbrëmjen e sotme në Përmet, ku një 24-vjeçar ka vrarë nënën e tij.

Dyshohet se në gjendje depresive, shtetasi Albi Muhollari, 24 vjeç, ka mbytur nënën e tij, shtetasen Zeniate Muhollari, 65 vjeçe.

Shërbimet e Policisë, menjëherë pas marrjes së njoftimit janë vënë në ndjekje të autorit dhe kanë bërë të mundur kapjen dhe shoqërimin e tij në ambientet e Komisariatit të Policisë Përmet, për kryerjen e veprimeve të mëtejshme

“Më datë 03.06.2023, rreth orës 21:00, në lagjen “Partizani”, Përmet, dyshohet se në gjendje depresive, shtetasi A. M., 24 vjeç, ka mbytur nënën e tij, shtetasen Z. M., 65 vjeçe.

Shërbimet e Policisë, menjëherë pas marrjes së njoftimit janë vënë në ndjekje të autorit dhe kanë bërë të mundur kapjen dhe shoqërimin e tij në ambientet e Komisariatit të Policisë Përmet, për kryerjen e veprimeve të mëtejshme

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë vijon puna për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese