Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TRONDITET PEQINI/ Gjendet i vrarë me armë zjarri një 45 vjeçar në afërsi të lumit Shkumbin

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Peqin, ku një 45 vjeçar është gjetur i vrarë me armë zjarri në lagjen “Çezmë” afër lumit Shkumbin.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje, ndërkohë që identiteti i tij nuk bëhet ende i ditur.

“Në lagjen Çezmë, Peqin, në afërsi të lumit Shkumbin, është gjetur i vrarë me armë zjarri, në rrethana ende të paqarta, një shtetas rreth 45 vjeç, ende i paidentifikuar.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë, të cilat vijojnë krehjen e zonës.

Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan, vijon punën për identifikimin e viktimës, zbardhjen dhe dokumentimin e rrethanave të ngjarjes, me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit/ve”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img