Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Tronditet Mamurrasi, shpërthim me tritol në oborrin e një banese

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shpërthim me tritol ka ndodhur mbrëmjen e sotme në oborrin e një banese në Mamurras.

Bëhet me dije se lënda plasëse ishte vendosur në oborrin e shtëpisë së Shpëtim Ndrecës, por fatmirësisht nuk ka patur të lënduar.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

“Më datë 15.04.2021, rreth orës 21:45, në Mamurras, Kurbin, në oborrin e banesës së shtetasit Sh.N., ka shpërthyer një sasi e vogël e dyshuar lëndë plasëse, e cila ka shkaktuar vetëm dëme të vogla materiale.
Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor ku po vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit”, njofton policia.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img