Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Tronditet Lezha, dhëndri vret ish-vjehrrin dhe ish-kunatin (Emrat)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lezhë, me pasojë vdekjen e dy personave.

Sipas informacioneve paraprake babë e bir janë vrarë nga ish-dhëndri.

Krimi ka ndodhur pak para mesnatës në fshatin Grykë e zezë të Lezhës.

Ish-dhëndri Besnik Pjetri ka vrarë me armë ish-vjehrrin e tij Pjerin Gjoka bashkë me djalin e tij.

Më shumë
spot_img
spot_img