Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TRONDITET Kamza, i biri godet me thikë nënën, dërgohet me urgjencë drejt spitalit (EMRAT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Kamëz ku një shtetas ka goditur me thikë nënën e tij.

Uniformat blu bëjnë me dije se shtetasi Ajet Lleshi Sina banues në Burrel, ka goditur me thikë nënën e tij, shtetasen Sofie Sina.

Menjëherë ajo u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, ndërkohë që ende nuk dihet gjendja e saj shëndetësore.

Grupi hetimor po punon për kapjen e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 07.03.2022, në Institut Bujqësor, shtetasi A. Ll., (S), banues në Burrel, ka goditur me mjet prerës (thikë), nënën e tij, shtetasen S. S., e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për kapjen e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë


spot_img

spot_img