Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Tronditet Janina në Greqi, kalimtarët gjejnë një kuti të rënë nga kamioni, zbulojnë një këmbë njeriu

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Janinë të Greqisë, ku disa kalimtarë janë ndeshur me një pamje horror në rrugë.

Ata panë një kuti që kishte rënë nga një kamion dhe pasi e hapën panë që brenda ishte një këmbë njeriu e prerë.

Mediat greke shkruajnë se pas tronditjes për atë që panë, ata lajmëruan menjëherë policinë për të shqyrtuar kutinë misterioze.

Pas verifikimit, efektivët e policisë zbuluan se kamioni po transportonte mbeturina të një spitali.

Por, hetimi vazhdon për të gjetur kamionin nga i cili ra kutia dhe se nga cili spital i ka marrë ai.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img