Tirana
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
82 %
1kmh
0 %
Mar
26 °
Mër
20 °
Enj
20 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 11 Maj, 2021
spot_img

Tronditet Italia, shqiptari vret me çekiç bashkëshorten në sy të fëmijëve

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Italinë, ku një shqiptar ka vrarë bashkëshorten e tij me çekiç.

Sipas mediave italiane çifti I shqiptarëve jetonin në qytezën Pove del Grappa në provincën e Vincezasa aty ku dhe ka ndodhur krimi.

Gëzim Alla, 51-vjeç ka goditur me çekiç bashkëshorten e tij 39-vjeçare Dorina Alla në sy të fëmijëve.

Çifti jetonte në Pove që nga viti 2017, ata kanë dy fëmijë të moshës 13 dhe 9 vjeç.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img