Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
49 %
3.6kmh
0 %
Mër
31 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Tronditet Greqia, 50-vjeçari vret nënën dhe më pas veten

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në shtetin fqinj ku një person ka vrarë nënën e tij dhe më pas ka qëlluar veten.

Sipas mediave greke, 50-vjeçari ka qëlluar nënën, 74-vjeçare dhe më pas me të njëjtën armë i dha fund dhe jetës së tij.

Ngjarja tragjike ndodhi brenda shtëpisë, në rrugën Koroxenis, ku po qëndronin gruaja e moshuar dhe djali i saj.

Nga hetimet paraprake mësohet se 50-vjeçari kishte probleme të shëndetit mendor dhe po kurohej.

Sipas informacioneve kanë qenë të afërmit ata që i kanë gjetur nënë e bir pa jetë në banesë, ndërkohë që policia po vijon me hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img