Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

TRONDITET FIERI/ Të shtëna me armë pranë ish-QTU, plagoset një person në një lokal

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Fier, pranë ish-QTU-së.

Ngjarja ka ndodhur brenda një lokali, teksa i plagosur është nisur menjëherë drejt spitalit, ku ndodhet në gjendje të rëndë.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të plota.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img