Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
38 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
36 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Tronditet Fieri, ekzekutohet me armë zjarri brenda një makine luksoze një person (FOTO NGA VENDNGJARJA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

585c68a766fd54fd568da95de4394132

Një person është ekzekutuar me armë zjarri pak më parë në qytetin e Fierit, në vendin e quajtur rrethrrotullimi i Sheqit.

Identiteti i personit të vrarë nuk bëhet me dije, ndërsa nga fotot shihet se forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë rrethuar zonën. Personi i vrarë ndodhet brenda mjetit të tij tip Mercedes Benz ML.

Burimet bëjnë me dije se viktimë ka mbetur shtetasi Shkëlzen Kastrati.

Nga vendngjarja:
Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

Screenshot_4.jpg

Screenshot_5.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img