Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
24 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Tronditet Fieri, 26-vjeçarja i jep fund jetës, hidhet nga kati i katër

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë është shënua ditën e sotme në Fier, ku një 26-vjeçare i ka dhënë fund jetës.

Bëhet me dije se rreth orës 11:50, në lagjen “1 Maji”, Fier, dyshohet se është hedhur nga kati i katërt i pallatit, shtetasi E. D., 26 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.

Nuk dihen rrethanat që e kanë çaur 26 vjeçaren në këtë akt ekstrem, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img