Tirana
scattered clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
40 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Tronditet Elbasani, bashkëjetuesi qëllon për vdekje me thikë 37 vjeçaren (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 37 vjeçare nga Elbasani ka ndërruar jetë në orët e para të mëngjesit të sotëm, pasi është qëlluar me thikë nga bashkëjetuesi i saj. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen “Skënderbej” të qytetit dhe ka ndërruar jetë Jetlira Elezi, shkruan newsbomb.al.

Autori, bashkëjetuesi i Jetlirës, është larguar nga shtëpia menjëherë pasi ka qëlluar me thikë 37 vjeçaren. Shërbimet e Policisë janë vënë në ndjekje të autorit, po një 37 vjeçar me inicialet R.M, dhe po krehin zonën për kapjen e tij.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes, por paraprakisht dyshohet se ka qenë një debat i momentit për shkaqe që ka agravuar deri në përdorimin e thikës nga ana e autorit.

Lexo edhe: Del FOTO: Ky është Ramis Mici, qëlloi për vdekje me thikë bashkëjetuesen, 37 vjeçarja nënë e dy fëmijëve

Shërbimet e Policisë janë vënë në ndjekje të autorit dhe vijon krehja e zonës për kapjen e tij. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton Policia e Elbasanit.

Më shumë
spot_img
spot_img