Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Die
31 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Tronditëse, vëllai i vogël përdhunohet nga motra e madhe

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetarja, Zhaklin Lekatari ka treguar disa denoncime tronditëse që i kanë ardhur në rrjetet sociale.

Një prej tyre ishte rasti i një burri, i cili sot është bërë prind, që dikur ishte përdhunuar nga e motra disa vite më e madhe.

 “Unë kam pasur raste të një djali, që sot është 40 vjeç, por dikur është përdhunuar nga motra… motra më e madhe, ky më i vogël.

Të dy jetojnë jashtë në vende të ndryshme, por zotëria më rrëfeu se i kujtohen ato episode të tmerrshme dhe nuk mund të ketë kontakte me motrën. Tani që janë bërë me fëmijë vetë, i ka shumë problem mbledhjet familjare kur duhet të takohen të gjithë me nipërit e mbesat”, tha Zhaklin në emisionin “Ftesë në pesë”.

Më shumë

spot_img
spot_img