Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

TRONDITËSE/ Tre shqiptarët rrëmbejnë dhe përdhunojnë 23-vjeçaren në mes të Anglisë (EMRAT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në ngjarje e rëndë ka ndodhur në një barr në Vogue në Bedford ku një grup shqiptarësh kanë rrëmbyer një 23-vjeçare të cilën më pas e kanë përdhunuar.

Sipas mediave të huaja mësohet se tre shqiptarët, Vullnet Haka, 33 vjeç, Ibrahim Bezati 36 vjeç dhe Gemti Hyka, kanë rrëmbyer dhe më pas e kanë përdhunuar të renë.

albsig

Sipas Gjykatës Vullnet Haka dhe Ibrahim Bezati të dy nga Bedford, akuzohen për përdhunim ndaj 23-vjeçares, ndërsa Gemti Hyka po përballet në gjykatë me të njëjtën akuzë si dhe rrëmbim.

Sipas dëshmitarëve 23-vjeçarja kishte qenë natën jashtë me shoqen e saj, të cilat më pas u ndanë teksa ishin duke u larguar nga klubi i natës Vogue në qendër të Bedfordit në orët e para të 4 shtatorit të vitit të kaluar.

Dyshohet se ajo është rrëmbyer nga i pandehuri Hyka dhe është dërguar në një pronë ku është mbajtur e burgosur dhe dhunuar nga Hyka, Haka dhe Bezati.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img