Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Tronditëse: Shqiptari dhunon tezen në Itali dhe i rrëmben 45 euro

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

edcb2635621d9d567e08541982c576b1

Një ngjarje e shëmtuar ka ndodhur në komunën e Castellos në Perugia të Italisë

Një shqiptar ka tentuar të grabisë tezen e tij në shtëpinë e kësaj të fundit. Ai i rrëmbeu 45 euro. Përveç kësaj, 37-vjeçari me iniciale B.C. është konfrontuar me të afërmen e tij në momentin që ajo e ka zbuluar duke e dhunuar.

Ai u arrestua më pas nga policia italiane, ndërsa tezja e tij është dërguar në spital.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img