Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

TRONDITËSE/ Publikohet video-ja e ATENTATIT të sotëm në Prishtinë, ja pse ndodhi masakra (KUJDES! PAMJE TË RËNDA)

spot_img

Lajme të ngjashëm

12e95881a4c4bd5f0ae2b72dc0c7fed9

Mediat në Kosovë kanë publikuar videon e masakrës së sotme në Prishtinë, ku u vra një person dhe u plagosën 3 të tjerë.

‘’Indeksonline’’ siguroi videon kur autori qëllon direkt me armë njërin nga personat. Më pas ai qëllon dhe një tjetër.

Po kjo media shprehet se ngjarja e rëndë ka ndodhur për konflikte pronësie midis familjeve Rafuna dhe Mehmeti.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img