Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
58 %
0.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
29 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

TRONDITËSE/ Përplasja e 2 makinave në Shijak, vdes dhe shoferi tjetër

spot_img

Lajme të ngjashëm

64b25b7bb7ff9537c1dff7a8bdf2a3dd

Aksidenti në fshatin Gjepalaj të Shijakut ka shënuar dhe viktimën e dytë.

Sipas informacioneve të fundit, drejtuesi i automjetit tjetër ka humbur jetën si pasojë e plagëve të rënda. Ai ishte shtruar me urgjencë në spital, por nuk ka mundur të shpëtojë.

Viktima tjetër (drejtuesi i makinës) mbeti i vdekur në vend nga përplasja fatale. Ende nuk dihet se çfarë e ka shkaktuar këtë aksident me pasoja tragjike.

Më shumë

spot_img