Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Tronditëse, pak ditë më parë ishte pushuar nga puna, nëna vret tre fëmijët dhe veten (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9c31c96209734b1fab732f32f5ed1159

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Melburn të Australisë, ku nëna ka vrarë fëmijët e saj dhe më pas veten.

Mediat e huaja raportojnë se Katie Perinovic 42-vjeç ka vrarë tre fëmijët e saj, Claire 7 vjeç, Anna 5 vjeç dhe Matthew 2 vjeçar, trupat e të cilëve u gjetën pa jetë në banesën në Tullamarine.

Fqinjët janë shprehur se 42-vjeçarja kohët e fundit nuk ishte mirë, pasi ishte pushuar nga puna si fizioterapiste dhe izolimi total i Melburn për shkak të Covid-19 kishte ndikuar në gjendjen e saj psikologjike.

Babai i fëmijëve, i identifikuar si Tomsilav Perinovic, është shfaqur tepër i tronditur teksa është thirrur për të dhënë dëshminë e tij në polici.

Aktualisht ai ndodhet ende në komisariat, ndërsa hetimet po vazhdojnë për të zbuluar arsyen e vdekjes së 43-vjeçares dhe fëmijëve të mitur.

f932ebcd0dd7b5ee3530d205c8593cf2d91e3508.jpgf6ecbff903af54e8f8347f5de5c8bd607ce39d66.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img