Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Tronditëse, humbin jetën 9 persona gjatë një sulmi me armë në një funeral, mes tyre një fëmijë 

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Meksikë, ku 9 persona kanë humbur jetën si pasojë e një sulmi me armë që ka ndodhur në një funeral.

Sipas raportimeve të medieve,ngjarja e rëndë ka ndodhur në Ciudad Juarez , në Meksikën veriore , ku ka ndodhur një sulm ndaj të afërmve të një të vrari teksa ata po i jepnin lamtumirën e fundit.

Autorët kanë qëlluar në banesën e viktimës ku humbën jetën tre persona, më pas kanë qëlluar në tempullin ku u transferua trupi i pajetë, duke lënë të vdekur dhe gjashtë persona të tjerë. Në mesin e viktimave  është edhe një fëmijë, ndërsa dy të tjerë janë plagosur nga të shtënat.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img