Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Tronditëse: Humb ndjenjat gjatë ndeshjes dhe vdes boksieri në Shkodër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është kthyer në tragjedi ndeshja e boksit në Pallatin e Sportit “Qazim Dervishi” në Shkodër. Një boksier bullgar ka ndërruar jetë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur gjatë “Boxing Night” në Shkodër, kur boksieri shqiptar Ardit Murrja po ndeshej në ring me boksierin bullgar Isus Velchkov.

Ky i fundit ka humbur ndjenjat nga një goditje në ring, dhe është transportuar më pas me urgjencë në Spitalin e Shkodrës.

Pavarësisht ndërhyrjes së mjekëve, boksieri Velchkov ka ndërruar jetë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img