Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Tronditëse, burri dhunon me grushta gruan shtatzënë (VIDEO – Pamje të rënda)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një video tronditëse qarkullon së fundmi në rrjetet sociale, ku shihet sesi një burrë dhunon gruan e tij shtatzënë.

Mediat e huaja raportojnë që ngjarja ka ndodhur në Turqi në rrugët e Stambollit. Në videon e mëposhtme shihen sesi burri godet me grushte dhe tërheq zvarrë gruan shtatzënë.

Kanë qenë disa kalimtarë ata që janë ndërhyrë dhe kanë ndaluar burrin që dhunonte gruan në mes të rrugës.

Edhe pse vidieo po qarkullon në gjithë botën bëhet me dije se gruaja që është dhënuar në mënyrë barabare nuk ka bërë denoncim në polici. Dhe bashkëshorti i saj vijon të jetë i lirë.

Më shumë

spot_img
spot_img