Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

TRONDITËSE/ Bebe Rexhën e shpallin të vdekur nga mbidoza, këngëtarja shqiptare reagon e tmerruar

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

415f68463be31f9b6d5151423d318aa7

Këngëtarja Bebe Rexha është tronditur pasi ka parë lajmet që raportonin se ajo kishte ndërruar jetë nga mbidoza e drogës.

Edhe pse lajmi ishte i rremë, disa përdorues në rrjetet sociale bënë homazhe për “këngëtaren e ndjerë”.

Statusi në Twitter shkruante: “Lajmi i fundit: CNN ka konfirmuar që ylli i popit Bebe Rexha ka ndërruar jetë për shkak të mbidozës së drogës në shtëpinë e saj në Kaliforni. Familja e Bebe Rexhës ka lëshuar një deklaratë për shtyp duke thënë: Ajo ishte drita në jetën tonë. Ne do ta vlerësonim privatësinë në këto kohë të vështira”.

Më pas vetë këngëtarja ka përgënjeshtruar lajmin përmes një postimi në rrjetet sociale.

Bebe Rexha shkroi: “O Zot i madh na ruaj, ndalo dreqin. Jesus. Unë qëndroj jashtë linjës për tre ditë dhe jo vetëm që kam vdekur, por kam vdekur nga mbidoza e një droge?!?!”, shkroi ajo më tej në statusin e saj në Twitter.

bebe_1.png

bebe_2.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img