Tirana
moderate rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
60 %
1kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
25 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
22 °
E martë, 27 Shtator, 2022

Tronditen pushuesit: Në Durrës gjendet një person i MBYTUR

spot_img

Lajme të ngjashëm

Lajm tronditës nga Durrësi, pas lajmit të Fierit ku një person u gjet i vdekur në fushat bujqësore pranë burgut.

Një person është gjetur së fundmi i mbytur në bregdetin e Durrësit, pranë shëtitores Taulantia.

Burime për mediat nga vendngjarja thonë se viktima është mashkull. Deri më tani nuk dihen detaje të hollësishme në lidhje me këtë ngjarje të rëndë.

Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje për procedurat zyrtare.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img