Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
1.5kmh
40 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Tronditen pushuesit në Durrës, gjendet i pajetë burri në plazh

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 80 vjeçar është gjetur i pajetë mesditën e sotme në qytetin e Durrësit.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se trupi i të moshuarit është gjetur i pajetë në breg të detit.

albsig

Shtetasi me ininciale V.Ll dyshohet të jetë mbytur, ndërkohë në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat e policisë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 11:20, në lagjen nr. 1 Durrës, në breg të detit, është gjetur i pajetë, dyshohet i mbytur, shtetasi V. Ll., 80 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.
vijon

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img