Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Trondit lesbikja Kei: Kam shkuar me më shumë se 20 femra

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Loja “Sfidë apo pyetje” është një mënyrë mjaft e mirë të cilën konkurrentët e përdorin për të njohur më mirë njëri-tjetrin.

Por mes shumë pyetjeve ato që mbizotërojnë janë ato provokativet dhe një ndër to është pyetja e Gretës për Vivin se sa herë ka qenë e dashuruar.

“Pyetje e vështirë, nje herë”, përgjigjet ajo duke nënkuptuar Kein, shkruan Top Channel. Por kur ka qenë radha e Denisit për t’i bërë pyetje Keit, një pyetje sugjeruese që ka ardhur nga banorët e tjera ka qenë: Se sa vajza ka lënduar?.

“Shumë, shumë, seriozisht, mbi 15, 20 mbase dhe më shumë” thotë ajo.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img