Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Trondit Eixhel Shkira: Një femër e njohur shqiptare tentoi të më kthente në prostitutë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

d26934d28b26234df084bb45ac15791e

Moderatorja e njohur Eixhel Shkira ka tronditur me deklaratën e bërë së fundmi. E ftuar në emisionin “Opinion” në Tv Klan, lidhur me temën për ngacmimet seksuale ajo tha se në moshën 14-vjeçare është ndjerë e abuzuar.

Moderatorja tha se një femër shumë e njohur në Shqipëri i ka thënë asaj që për hir të famës të bënin gjëra të pahijshme.

“Një person i njohur, femër madje, ka dashur që për hir të famës të bënim gjëra të pa hijshme. Të  na prezantonte me njerëz më të mëdhenj në moshë, kjo gjë më ka terrorizuar, ajo kërkonte të bënin gjëra të pa hijshme me meshkujt të mëdhenj dhe në këmbim të kësaj merte përfitime e sponsorizime. Kur të jem shumë e fuqishme unë do ta them kush është. Unë kam qenë 14 vjeç dhe unë jam terrorizuar dhe jam tërhequr nga ëndrra ime për televizionin rreth 10 vite”, ëhstë shprehur moderatorja. 

 

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img