Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
87 %
2.1kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
10 °
Mar
8 °
E premte, 27 Janar, 2023

TRONDIT avokati: Çfarë thuhet në raportin e Komisionit Europian (PËRMEND EMRA)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Avokati i njohur, dikur mbështetës i fortë i kryeministrit Edi Rama e tanimë një nga kritikët më të mëdhenj të tij, Spartak Ngjela ka habitur me atë që thotë se përmban raporti paraprak i Komisionit Europian teksa pritet “OK” për çeljen e negociatave të Shqipërisë në BE.

“Sipas të dhënave paraprake, raporti i Komisionit Europian godet ashpër sot Rexhep Taip Erdoganin si antidemokrat”, shkruan Ngjela ndërsa shton se tanimë është hetuar gjithçka, jo vetëm për korrupsionin në të gjitha aspektet e tij por edhe pushtetarët.

REAGIMI I PLOTË I NGJELËS:

Sipas të dhënave paraprake, raporti i Komisionit Europian godet ashpër sot Rexhep Taip Erdoganin si antidemokrat.

Do të jetë e rëndë për korrupsionin kryeministror shqiptar. Çdo bëjë Rama dhe Saliu???

Do të kemi shumë njoftime dhe lajme të tilla. Dhe do ta shohim shqetësimin e të korruptuarve.

Nuk duhet të shkojnë më tej me marrëzitë e tyre këta të korruptuar.

Tani mund të thuhet se është, hetuar gjithëçka – edhe korrupsioni në të gjitha aspektet e tij dhe për të gjithë pushtetarët; por edhe shitjet e interesit kombëtar.

Sot do shohim këtë shfaqe: gëzimin e shqiptarëve dhe shqetësimin mërzitor të korrupsionit të lartë.

Më shumë


spot_img
spot_img