Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
67 %
1kmh
0 %
Pre
16 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
E premte, 24 Shtator, 2021
spot_img

Tritol depos së ujit në Delvinë, ishte vendosur në tubin qendror

spot_img

Lajme të ngjashëm

fc950193f066b9461081c258d5f3d627

Depos së ujit në fshatin Kopacez në Delvinë i është vendosur tritol gjatë mbrëmjes së kaluar.

Mësohet se tritoli ishte vendosur në tubin qendror të depos që furnizon me ujë disa fshatra të Delvinës.

Ngjarja ka ndodhur rreth ores 21:00, ndërkohë që policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

Më shumë

spot_img