Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022
spot_img

Tritan Shehu bashkon PD-në, ky është dokumenti që u firmos nga mbështetësit e Alibeajt dhe të Berishës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Partia Demokratike është e përçarë dhe në një krizë të thellë, por për herë të parë pas 9 shtatorit të vitit të kaluar, deputetët demokratë janë bërë të gjithë bashkë në një mendim.

Ka qenë një projekt rezolutë e paraqitur nga deputeti Tritan Shehu “Për njohjen dhe dënimin e genocidit të Srebrenicës në Bosnje Hercegovinë”, që ka bashkuar mbështetësit e Berishës me ata të Alibeajt.

Në dokument kanë firmosur Sali Berisha, Tritan Shehu, Grida Duma, Ina Zhupa, Kreshnik Çollaku, Sajmir Koreshi e Edi Paloka, ndërkohë që Shehu e ka depozituar në Kuvend, ku pritet të diskutohet në seancën plenare.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img