Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

Treni me shpejtësi marramendëse merr përpara ambulancën, vdes shoferi dhe mjeku (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e863257d24792a4e3cde58dc6b93ba47

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Poloni, ku treni ka marrë përpara një ambulancë, duke vrarë dy persona.

Nga pamjet e marra nga kamerat e sigurisë, duket ambulanca e cila ngeli ne mes të shinave, pas uljes së trarëve që ndalojnë qarkullimin e makinave.

Treni, i cili ishte me një shpejtësi të madh përplasi ambulancën duke i marrë jetën shoferit dhe mjekut që ndodheshin në të.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img