Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
Pre
18 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

‘Treni është nisur dhe nuk ndalet’, Meta paralajmëron mazhorancën: Mjer kush i del para!

spot_img

Lajme të ngjashëm

912a04f6399d5bce9df4b438dded3d26

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, ka shkruajtur dy fjali të shkurtra në rrjete sociale, por që në thelb janë një mesazh për qytetarët dhe qeverinë.

Sipas asaj që ka kohë që ligjërohet nga Presidenti, në 25 prill do të ketë ndryshim dhe rotacion. “Treni i integrimit është nisur dhe nuk ndalet as pas zgjedhjeve të 25 prillit. Mjerë kush i del para!”, shkruan Meta duke paralajmëruar qeverinë.

147440949_3742541869125392_6437474571146919120_o.jpg

Kreu i Shtetit shprehet optimist se opozita do të triumfojë, dhe shpeshherë u ka bërë thirrje qytetarëve që të shkojnë të votojnë në 25 prill, duke iu siguruar se vota e tyre do të mbrohet me çdo kusht.

Më shumë

spot_img