Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Trendi i ri i të brendshmeve tejet provokuese por vajzat kanë 2 probleme me to (FOTOT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

150d0d6e6c069b514a858669add2be10

Shumë modele e vajza tashmë kanë zgjedhur trendin e ri të rrobave të brendshme.

 

Këto rroba janë aq provokuese sa ia tregojnë pak a shumë të gjitha publikut mashkull. Shumë vajza kanë dëshirë t’i blejnë por kanë dy probleme: E para është që kushtojnë.

“Nuk e mendoja kurrë që një kordon do kushtonte 50 dollarë” tha Alicia në një status në facebook sipas the Mirror.

Problemi i dytë është se këto të brendshme kërkojnë shumë kohë për t’u vendosur. “Mu deshën plot 20 minuta ‘ti provoja dhe 5 minuta të tjera që t’i hiqja,” deklaroi për Daily Mail, Arianna Celeste modelja australiane. Mbetet që femrat shqiptare të mendojnë nëse do ambientohen me këtë trend.

 

53548540_395008141302651_5636536369976180736_n.png

53052619_1071537433050353_471891239382286336_n.png53183017_837580613256319_4118321557472804864_n.png53152905_401463264016500_915546371623223296_n.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img