Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
34 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Trejsi Sejdini provokon ndjekësit nga pishina, ekspozon të pasmet me bikini të bardha (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Trejsi Sejdini shfaqet shumë provokuese me postimet e saj në rrjetet sociale. Ish-missi shqiptar njihet për karakterin dhe natyrën energjike, e cila është cilësuar në medien rozë, si “vajza gangstere”.

Modelja herë pas here ndan me ndjekësit foto dhe video nga përditshmëria dhe eventet e ndryshme.

Së fundmi ajo ka provokuar sërish imagjinatën e ndjekësve përmes disa fotove të publikuara në “Instagram”, në të cilat shfaqet tejet sensuale nga pushimet në Marbella të Spanjës.

Në fotot e publikuara, Trejsi shihet e veshur me bikini të bardha pranë pishinës, ku është duke u relaksuar në këto ditë të nxehta.

Më shumë

spot_img
spot_img