Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Tre vite më parë bënë dasmë madhështore, çifti i njohur shqiptar i jep fund martesës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Blero dhe Afrona Dika janë përfolur së fundmi për krisjen e marrëdhënies së tyre 3 vjeçare.

Dyshimet për ndarjen e çiftit lindën, pasi dyshja fshinë të gjitha fotot e përnbashkëta në Instagram.

albsig

spring

Por burime për “Prive” bëjnë me dije se Blero dhe Afrona janë ndarë. Mësohet se problemet në martesën e tyre janë të hershme për shkak të distancës mes këngëtarit dhe modeles.

Ai nuk është zhvendosur në Zvicër, ku Afrona jeton prej vitesh, gjë që mendohet se ka shkaktuar një krizë mes tyre.

Ende nuk ka një reagim nga dyshja në lidhje me këtë lajm, ndërsa të njëjtat burime nuk përjashtojnë mundësinë e një ribashkimi të tyre, por kjo mbetet për t’u parë.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img