Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
36 %
4.6kmh
0 %
Die
34 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Tre persona tentojnë të vjedhin bankomatin në Tiranë me kaçavidë, çfarë kapën kamerat

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

68c8cdd10f5b83ceab2278eefa6c7808

Një bankomat është tentuar të vidhet gjatë natës në Tiranë, tek “Myslym Shyri”.

Bëhet me dije se kanë qenë tre persona që kanë tentuar të hapin bankomatin me një kaçavidë për të grabitur paratë.

Autorët janë kapur nga kamerat dhe nga verifikimet rezulton se autorët janë adoleshentë, rreth 14 vjeç.

Policia po punon për të bërë të mundur zbardhjen e identitetit te autorëve.

Më shumë

spot_img
spot_img