Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Tre persona të bllokuar në makinë nga moti i keq, dëbora paralizon veriun

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tre persona kanë mbetur të bllokuar brenda një automjeti në aksin rrugor Fushë Arrëz – Kukës.

Ky segment është një prej akseve më të rrezikshëm për shkak të rreshjeve të dëborës dhe këshillohet të shmanget së bashku me akset e tjera të Fushë Arrëzit dhe segmentin Qafë Mali -Barjam Curri.

Në ndihmë të tre personave mësohet se janë nisur ekipet e ndihmës. Të gjitha rrugët rurale në Pukë janë bllokuar për shkak të dëborës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img