Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022
spot_img

“Tre musketjeret” e skenës shqiptare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Njëra është regjizore, njëra është prezantuese dhe tjetra është simbol i bukurisë shqiptare. Përveç skenës dhe jetës publike, këto vajza duket se i  bashkon edhe një miqësi e fortë.

Vera Grabocka, Alketa Vejsiu dhe Valbona Selimllari shfaqen sërish në krah të njëra-tjetrës si tre musketjere të vërteta. Regjizorja ka postuar këtë foto në  në “instagram” duke i uruar ndjekësve të saj, një fundjavë të bukur.

Kjo e dielë i ka bërë bashkë vajzat të cilat, duket se po e shijojnë shumë drekën në shoqërinë e njëra- tjetrës… Dhe jo vetëm në fakt… Mes tyre janë edhe dy meshkuj sharmantë Robert Aliaj dhe Ilir Abdyli

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img