Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Tre mësues në Vaun e Dejës rezultojnë pozitivë me koronavirus

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

396adf79ec5bea394aa09788d8b502d5

Ndërkohë që pritet azhornimi i shifrave më të fundit përsa i përket situatës së Covid-19 ne vendin tonë, burime bëjnë me dije se në Vaun e dejës tre mësues kanë rezultuar pozitivë.

Ata janë zëvendësuar nga kolegët e tyre dhe puna në shkollë vijon normalisht.

Me fillimin e shkollës në 14 shtator, ka pasur raste të shumta infektimesh në shkolla, kopshte dhe çerdhe.

Ndërkohë në Berat janë konfirmuar pozitivë një punonjës burgu dhe dy edukatore kopshti.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img