Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Tre meshkuj dhe një transgjinore në hotel, detaje të reja nga ngjarja, të rinjtë nën efektin e drogës; Si ndodhi ngjarja

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua në në krah të autostradës Tiranë-Durrës, ku mbeti i plagosur me armë zjarri një 20 vjeçar.

Bëhet me dije se  Markeljan Beqiri 26 vjeç ka qëlluar aksidentalisht me armë zjarri Arni Sulejmanin.

 I plagosur ka qenë në dhomën e hotelit bashkë me dy djem të tjerë, Markeljan Beqiri dhe Tefik Shehu dhe një vazjë Anxhela Brisku 22 vjeç, trasgjinore, e cila është arrestuar në kushtet e flagrancës. Ajo ka tentuar të fshehë armën e zjarrit pas krimit, duke e hedhur atë në pjesën e pasme të hotelit.

Burime për media bëjnë me dije se të rinjtë mësohet se ishin nën efektin e drogës dhe alkoolit dhe se ngjarja ka ndodhur aksidentalisht.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img