Hapësire reklamuese

Aktualitet

Tre makina përplasen njëra pas tjetrës,bllokohet qarkullimin pranë Portit të Durrësit

Shkruar nga Newsbomb

ATre automjete janë përfshirë në një aksident pranë Portit të Durrësit në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Në aksidentin  janë përfshirë tre makina të cilat janë përplasur njëra pas tjetrës, për pasojë bllokuan qarkullimin në aksin rrugor që të çon drejt Portit të Durrësit.

Shkak dyshohet mos ruajtja e distancave nga mjeti në mjet, ndërsa janë shkaktuar vetëm dëme materiale dhe fatmirësisht asnjë person i lënduar.

Policia rrugore në vendngjarje për zbardhjen e rethanave të aksidentit dhe zhbllokimin e rrugës për të qarkulluar automjetet.

Foto nga vendngjarja

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese