Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022
spot_img

Tre grabitje brenda natës, shqiptari kapet gjatë tentativës për të vjedhur edhe qiradhënësin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi kishte grabitur tre banesa brenda një nate.

albsig

37-vjeçari, emri i të cilit nuk bëhet i ditur, u kap gjatë aksionit të karabinierëve pas denoncimit të qiradhënësit te tij se shqiptari kishte shkuar për të vjedhur edhe banesën e tij.

37-vjeçari shqiptar gjithashtu lëvizte me një makinë të vjedhur në Varese, pranë Milanos.

Gjatë kontrollit nga policia në makinë iu gjetën 1,500 euro cash, sende të çmuara dhe mjetet me të cilat kishte kryer vjedhjet.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img