Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Transportoi familjen e infektuar, ja kush është shoferi që kërkonte Bashkia e Fierit (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Bashkia e Fierit ditën e djeshme ka nxjerrë njoftimin për të gjetur shoferin i cili ka transportuar familjen e Eduart Sulo, që janë të prekur nga koronavirusi.

albsig

Në komentet që janë bërë në faqen e bashkisë, një komentues ka bërë të ditur emrin e shoferit dhe targën e makinës që është përdorur për transportin e familjes së infektuar.

Sipas komentuesit, shoferi quhet Fatmir Krasniqi, ndërsa mjeti që ka transportuar familjarët e Eduard Sulo është një Benz ngjyrë gri, me shifrat e targës  056.

Qytetari që komenton shprehet se Eduard Sulo, i infektuar me koronavirus ka dy ditë që shkon në ambulancë dhe në Drejtorinë e Shëndetit Publik, por asnjë nuk e merr në dorëzim për ta kuruar.

Burime për newsbomb bëjnë me dije se shoferi ende nuk është paraqitur në spital, edhe pse duhet ta bëjë sa më shpejt për të mos rrezikuar persona të tjerë.

Screenshot_4_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img