Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
66 %
1kmh
75 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Transgjinorja Dafina habit publikun: Meshkujt shqiptarë na shajnë ditën dhe na kërkojnë natën

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Trasgjinorja Dafina ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në “D night”, ku ka habitur me deklaratën e saj.

Ajo është shprehur se meshkujt shqiptarë ditën kur i shohin në rrugë i shajnë, ndërsa natën i kërkojnë.

“Ditën të jesh trans të shajnë, ndërsa në darkë të kërkojnë. Kupton?”i tha trasgjinorja gazetares.

Ndërsa e pyetur nga gazetarja nëse ka edhe meshkuj të martuar që e kërkojnë ajo tha “Portieri ka portë, por kjo s’do të thotë se nuk hyjnë gola”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img