Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
0kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

‘Transformimi historik’, Rama nxjerr VIDEON dhe uron ditë të mbarë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me publikimin e një video të transformimit të dispecerisë qendore të OSHEE.

Video tregon pamjet se si ka qenë dhe si u bë pas ndërhyrjes kjo dispeceri.

“Mirëmëngjes  dhe me këtë pasqyrë kuptimplotë të një transformimi historik, ju uroj një ditë të mbarë ”- shkruan Rama.

 

Më shumë

spot_img