Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Trajneri Gatuzo i beson Manajt, futbollisti e zhgënjen që në takimin e parë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

34f5324f8802b77c38f149e9c98cdffb

Pak ditë më parë, Rey Manaj është bërë pjesë e ekipit të Pizës, me të cilin ka nënshkruar një kontratë të re. Edhe pse trajneri Gatuzo i ka besuar futbollistit kuqezi, ky i fundit e ka zgjënjyer trajnerin e tij.

Gatuzo i ka besuar Manajt një vend si titullar në takimin e parë për të ndaj Ternanës, si dhe një penallti në minutën e 90-të, por sulmuesi i Kombëtares nuk ka mundur të shënojë në portën e kundërshtarit, pasi ka gabuar nga pika e bardhë.

Edhe pse Manaj nuk ka shënuar, Piza ka fituar 1-0 këtë takim. Si titullar në këtë takim ka nisur dhe portieri kosovar, Saimir Ujkani, ndërsa Edgar Cani është futur në lojë në minutën e 64.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img