Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Trajleri përplaset me trafikndarësen në Tiranë-Durrës, trafik dhe radhë të gjata në të dy drejtimet e autostradës (Pamje nga vendngjarja)

spot_img

Lajme të ngjashëm

5e598ab2f12ccba569d4948adf126c64

Një trajler është aksidentuar pak më parë në autostradën Tiranë-Durrës, duke shkaktuar trafik dhe radhë të gjata.

Nga përplasja e fortë fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme të shumta materiale, kryesisht të kamionit që është përplasur me trafikndarësen. Sipas informacioneve të para, bëhet me dije se trajleri është pëplasur me trafikndarësen dhe për pasojë në të dyja drejtimet e autostradës ka bllokim.

Radha e mjeteve si pasojë e aksidentit ka arritur në më shumë se 5 kilometra. Policia ndodhet në vendngjarje.

VIDEO: 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img